У мережі показали, якими були відомі місця Києва в 1982 році

В 1982 році фонтани на Майдані Незалежності у Києві виглядали зовсім по-іншому. А Софійська площа була проїжджою для автотранспорту.

Знімки було опубліковано на сторінці спільноти «Старі фото Києва» у соціальній мережі Facebook. На фото можна побачити, як виглядала столиця 39 років тому.

Майдан Незалежності.
Софійська площа.

«1982 рік, фотопідбірка Бориса Мінделя», – йдеться у повідомленні.

У мережі показали, якими були відомі місця Києва в 1982 році. Унікальні фото
Київська Венеція.
Міст Патона.

На опублікованих фото можна впізнати улюблені місця киян та мешканців столиці. Так, серед іншого тут є Софійська площа, де тоді паркувалися туристичні автобуси, а навколо пам’ятника Богдану Хмельницькому росли дерева.

Червоний корпус.
Столичний пляж.

Крім того, є знімки Майдану Незалежності, Хрещатика, аеропорту «Бориспіль», Верховної Ради України, Червоного корпусу університету Тараса Шевченка, київської Венеції, Цирку і площі Перемоги.

Верховна Рада України.
ВДНГ.
У мережі показали, якими були відомі місця Києва в 1982 році. Унікальні фото
Головпоштамт та вулиця Хрещатик.

Нагадаємо, 1961 року головну новорічну ялинку столиці було встановлено біля входу до вестибюлю станції метро «Хрещатик». Зима того року була досить сніжною.

У 1970-х на нинішній Європейській площі на місці Українського дому розташовувався будинок, споруджений у 1850-х роках. Тут бували поет Федір Тютчев та вчений Ілля Мечников.

Взимку 1977 року вулиці Києва буквально потопали у снігу. Через погодні умови громадський транспорт працював із перебоями.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *