У Мінсоцполітики заявили, що не зможуть виплатити пенсії грошима США: “Американці не зрозуміють“

Грошову допомогу від США у розмірі близько 61 мільярда доларів не зможуть направити на виплату пенсій українцям. Це пов’язано з тим, що американцям важко пояснити принцип пенсійної системи України. Про це повідомили у Мінсоцполітики.

Міністр соціальної політики Оксана Жолнович в ефірі телемарафону порушила питання пенсій. Вона пояснила, що у США забезпечення людей похилого віку проводиться за іншим принципом. Тому місцевим жителям важко зрозуміти, як проводяться нарахування для громадян України.

«В Америці немає солідарних пенсій. Є накопичувальні пенсійні рахунки страхові. Тому для них для їхніх виборців дуже важко пояснити: якщо вони своїм громадянам не платять якихось таких пенсій, то чому мають на пенсії перераховувати для громадян України», — поділилася голова. відомства.

За словами Жолнович, Україні надають фінансову підтримку Європейський Союз та Японія. Йдеться про суму 50 мільярдів євро протягом чотирьох років. Ці кошти будуть направлені, зокрема, і на пенсії громадянам.

У Мінсоцполітики заявили, що не зможуть виплатити пенсії грошима США: “Американці не зрозуміють“

Нагадаємо, що Палата представників США 20 квітня схвалила виділення нам понад 60 мільярдів доларів. Завтра, 23 квітня, зазначене питання розгляне Сенат, після чого схвалений законопроєкт надішле на підпис президенту США Джо Байдену. У Білому домі пообіцяли, що новий пакет допомоги буде виділено найближчим часом.

Раніше глава Кабінету Міністрів України Денис Шмигаль повідомив, на що Україна витратить 61 мільярд доларів від США. Більша частина — 49,9 мільярда доларів піде на оборону.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *