У Нафтогазі повідомили важливу інформацію щодо січневої плати за газ: що слід пам’ятати під час розрахунків

Клієнти «Нафтогазу» незабаром отримають платіжки за січень. Відразу після цього можна буде розраховуватись за спожитий енергоресурс. При цьому, чим раніше буде здійснено плату за газ, тим краще для споживачів.

Про те, коли будуть сформовані платіжки за січень, і де клієнти можуть дізнатися про поточну плату за газ, розповіли в Fecebook-акаунті компанії Нафтогаз.

Одна з клієнток компанії поцікавилась у соцмережі, чому досі не сформовані платіжки за січень.

«Доброго дня, чому ще немає рахунку за поточний місяць?», — поцікавилася клієнтка.

У Нафтогазі відповіли жінці, що рахунків за січень поки що немає. Вони зараз у процесі формування. Ймовірно, вони з’являться після 12-го числа. Тоді й можна буде приступати до їхньої оплати. Водночас у Нафтогазі нагадали, що отримати рахунок за газ можна не лише у паперовому вигляді. Його також можна дізнатися з інших джерел.

«Ви можете також перевірити стан рахунку в особистому кабінеті на сайті Нафтогазу: https://my.gas.ua/login та у наших чат-ботах у Вайбер та Телеграм. Для того щоб уточнити стан рахунку, необхідно в головному меню чат-бота вибрати розділ «Мій рахунок». Звертаємо Вашу увагу, що для перевірки інформації по особовому рахунку необхідно пройти авторизацію (вказати особовий рахунок, ПІБ власника, номер телефону), за допомогою розділу «Інший рахунок», — роз’яснила прес-служба компанії.

У Нафтогазі повідомили важливу інформацію щодо січневої плати за газ: що слід пам'ятати під час розрахунків

При цьому клієнтам Нафтогазу, які хочуть отримати знижку з оплати, слід пам’ятати, що плата за газ має бути здійснена до 15 числа. Причому сплатити рахунок слід через одну з таких платіжних систем: IPay, LiqPay, Портмоне, Google pay, Apple pay, ГЕРЦ або додаток Монобанку. Тільки в цьому випадку клієнт може розраховувати на отримання знижки за газ.

Її дають наступного місяця за попередній. Розмір знижки становить 1%. Звичайно, для тих, хто оплачує невеликі обсяги споживання, ця знижка невелика. Проте для тих, хто має щомісячний обсяг споживання доволі великий, така знижка може стати суттєвою економією.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *