У Польщі зняли свою версію «Слуги народу»: як виглядає «двійник» Зеленського. Відео

Польська кінокомпанія Polsat випустить свою версію телевізійного серіалу «Слуга народу». Показ стартує вже 4 березня.

У польській кінокартині дотримуватиметься та сама сюжетна лінія – розкажуть про 36-річного вчителя історії, який раптово став главою держави. У мережі вже показали трейлер серіалу (щоб дивитися відео, доскрольте новину до кінця).

У польській версії главою держави Ігнація Кінцевого грає актор Марцін Гіцнар. В оригіналі цю роль виконав чинний Президент України Володимир Зеленський.

У Польщі зняли свою версію ''Слуги народу'': як виглядає ''двійник'' Зеленського. Відео

Створення локальної адаптації українського серіалу замовила польська компанія Polsat. Зйомки проходили у Варшаві та завершились у листопаді минулого року.

«Український оригінал серіалу привів до влади Володимира Зеленського, який зіграв у ньому головну роль. Чи станеться це з Марцином Гіцнером? Ніхто не знає. Але ми точно знаємо, що серіал принесе вам багато усмішок та цікавих роздумів про політику», – йдеться в анонсі серіалу.

Важливо відзначити, що у серіалі, який перезняла польська компанія, головного героя звуть Ігнатій Кінцевий. Йому 36 років, він не одружений та живе з батьками та іншими родичами. Ігнатій працює вчителем історії – діти обожнюють його. Якось головний герой несподівано стає президентом.

При цьому політичні аспекти, які є неактуальними для Польщі, були прибрані зі сценарію.

У Польщі зняли свою версію ''Слуги народу'': як виглядає ''двійник'' Зеленського. Відео
У Польщі зняли свою версію ''Слуги народу'': як виглядає ''двійник'' Зеленського. Відео
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *