У столиці на честь «Привида Києва» назвали вулицю: відомо подробиці

У столиці під час засідання Київради дерусифікували вулицю Огарьова. Її перейменували на честь легендарного українського льотчика, Героя України, «Привида Києва» Олександра Оксанченка.

Про це повідомили в пресслужбі Повітряного командування «Центр». Відповідне рішення було ухвалено 18 січня.

«Ім’я легендарного українського льотчика 831 бригади тактичної авіації, Героя України, оборонця столиці і одного із «Привидів Києва», полковника Олександра Оксанченка уславлено у назві столичної вулиці (Святошинський район). Таким чином на засіданні Київської міської ради депутати підтримали ініціативу містян та військовослужбовців-авіаторів, які давно просили столичну владу вшанувати Героя. Вони перейменували одну зі зросійщених вулиць Огарьова на Оксанченка», – йдеться в повідомленні.

У столиці на честь "Привида Києва" назвали вулицю: відомо подробиці

У пресслужбі нагадали, що полковника Оксанченка знає увесь світ як льотчика 1 класу, інструктора та учасника багатьох міжнародних авіашоу. З початком повномасштабної війни з країною-агресором він одним із перших піднявся в небо на захист України. Як найбільш досвідчений повітряний ас, долучився до оборони Києва в перші дні, але в одному із важких повітряних боїв із кількісно більшими силами ворога героїчно загинув.

Мужність, героїзм та жертовність полковника Олександра Оксанченка дали початок легенді про «Привида Києва».

У столиці на честь "Привида Києва" назвали вулицю: відомо подробиці
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *