У Харкові зруйновано ТЕЦ та усі трансформаторні підстанції, введено погодинні відключення: подробиці

У Харкові внаслідок російських масованих ударів по критичній інфраструктурі ситуація з енергозабезпеченням є складною, введені графіки вимкнення світла. При цьому електропостачання відновили для близько 40% споживачів, опалення – 60%.

У коментарі OBOZ.UA мер Харкова Ігор Терехов зазначив: після повного блекауту в місті в пʼятницю (22 березня) світло вже подається по графіках. «Щодо заміни трансформаторів – то тут, на жаль, ніхто ніяких прогнозів не робить, оскільки ситуація вкрай важка і не все залежить навіть від наших енергетиків», – сказав чиновник.

Він порадив харківʼянам запастися альтернативними джерелами енергії, такимми як пауербанки, зарядні станції, користуватися Пунктами незламності для підзарядки гаджетів.

В етері національного телемарафону міський голова Харкова раніше заявив: водопостачання та водовідведення відновлене практично в усіх будинках містян.

Точної дати повного відновлення роботи комунікацій наразі не спрогнозувати, зазначив Терехов. «Енергетики не можуть забезпечити стабільним електропостачанням усе місто. Дуже серйозні руйнації – зруйновані трансформаторні підстанції та ТЕЦ. Але будемо працювати разом з урядом, щоб якнайшвидше забезпечити електроенергією все місто», – сказав Ігор Терехов.

За словами мера, нині в Харкові проживає 1 мільйон 300 жителів.

Очільник ОДА Олег Синєгубов оголосив, що із 25 по 31 березня в регіоні буде діяти такий графік погодинних відключень електроенергії:

Для Харкова:

– Шевченківський і Київський райони: з 9:00 до 15:00.

– Слобідський, Основянський райони: з 15:00 до 21:00.

– Салтівський, Немишлянський, Індустріальний райони: з 21:00 до 03:00

– Холодногірський, Новобаварський райони: з 03:00 до 9:00.

Для області:

– Мереф’янська ТГ, Люботинська ТГ: з 9:00 до 11:00.

– Зміївська ТГ, Балакліївська ТГ: з 11:00 до 13:00.

– Чугуївська ТГ, Ізюмська ТГ: з 13:00 до 15:00.

– Богодухівська ТГ, Дергачівська ТГ: з 15:00 до 17:00.

Раніше повідомлялося, що ранкова ракетна атака країни-терористки Росії 24 березня суттєво не вплинула на роботу енергосистеми. При цьому БпЛА атакували енергооб’єкти Дніпропетровщини.

Своєю чергою вХаркові діють мережеві обмеження.На Одещині та Хмельниччині при зростанні споживання можливі графіки відключень.

Уламками було пошкоджено частину обладнання на одній з підстанцій та високовольтна лінія електропередачі. При цьому в м. Кривий Ріг фіксувались перебої з теплопостачанням та були порушення технологічного процесу на окремих промислових підприємствах.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *