У Chrome з’явилася нова зручна функція для користувачів ноутбуків (відео)

У Google Chrome з’явилася інноваційна функція, яка дає користувачам можливість миттєво дізнаватися, скільки оперативної пам’яті споживає кожна активна вкладка. Це можна зробити, просто навівши курсор на заголовок вкладки, що знаходиться у верхній частині браузера.

Про це повідомляє РБК-Україна (проект Styler) із посиланням на портал Windows Latest.

 

На даний момент ця функція знаходиться на стадії тестування у стабільній версії Chrome і доступна лише деяким вибраним користувачам. Її головна мета — допомогти виявляти веб-сторінки, які зловживають ресурсами комп’ютера, і таким чином забезпечити більш ефективне керування завантаженням.

У Chrome з'явилася нова зручна функція для користувачів ноутбуків (відео)Нова функція Chrome показує, скільки оперативної пам’яті «з’їдає» кожна вкладка (gif: WindowsLatest)

Важливо, що нововведення не надає будь-яких активних дій, лише відображає інформацію як числа. Для більш детального керування процесами, користувачі завжди можуть скористатися вбудованим диспетчером завдань, який доступний за допомогою клавіш Shift + Esc або через розділ «Додаткові інструменти» в налаштуваннях браузера.

Якщо ви не бачите цю функцію у стабільній версії Chrome, ви можете активувати її вручну. Для цього скопіюйте в адресний рядок наступне: Chrome://flags, натисніть клавішу Enter та увімкніть опцію «Show memory usage in hovercards». Після цього потрібно перезапустити браузер.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *