У Telegram заявили, що отримали список «потенційно проблемних» каналів від української влади: що про це відомо

У компанії Telegram заявили, що отримали від української влади перелік «потенційно проблемних» каналів. Наразі фахівці перевіряють їхній контент на відповідність правил месенджера.

Про це повідомляє видання NV з посиланням на представника Telegram Ремі Вонга. «Наразі ми вивчаємо його [перелік] та будемо вживати заходів проти будь-якого контенту, який порушує умови надання послуг Telegram», — сказав Вонг.

При цьому він не уточнив, хто саме надав цей список та які конкретно канали входять до нього.

Водночас представник компанії зауважив, що Telegram є безпечним месенджером для українців та користувачів в інших країнах світу.

«Telegram був спеціально створений для захисту користувачів від російського стеження Наші додатки мають відкритий вихідний код, а протокол шифрування повністю задокументований, тому будь-який дослідник може самостійно перевірити його цілісність і реалізацію», – заявив він.

Нагадаємо, що у Головному управлінні розвідки Міноборони заявили, що популярний сьогодні месенджер Telegram містить низку загроз для безпеки України. Наразі необхідно шукати шляхи розв’язання цієї проблеми.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *