«Це відповідає українській Конституції»: у Держдепі США не бачать проблеми у непроведенні виборів в Україні під час війни

У Державному департаменті США висловилися щодо президентських виборів під час війни. Там погодилися із президентом України Володимиром Зеленським, що це питання зараз не на часі.

Тим паче, що це відповідає українській Конституції. Таку заяву зробив представник Держдепартаменту США Ведант Пател. Про це він сказав у вівторок на брифінгу для преси.

«Важливо пам’ятати, що Україна перебуває в такому становищі, тому що Росія продовжує свою повномасштабну незаконну війну проти неї», – сказав Пател.

Він додав, що наразі майже 20% території України перебувають під тимчасовою окупацією, а десятки мільйонів громадян були вимушені стати біженцями та тимчасово переміщеними особами. Водночас, Росія продовжує щоденні обстріли всієї української території.

Представник Держдепу США зазначив, що позиція, яку озвучив Зеленський, зрештою «відповідає їхній Конституції».

Пател також додав, що США й далі віддані не лише підтримці України в її боротьбі проти агресії РФ, а й збереженню міцності демократії у воєнний час.

Варто зазначити, напередодні Зеленський сказав, що проводити президентські вибори в Україні в умовах повномасштабного вторгнення держави-агресора Росії – не на часі. Ба більше, глава держави вважає, що вкидати в суспільство тематику виборів у воєнний час – безвідповідально та легковажно.

Як повідомляв OBOZ.UA, секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що вибори в нашій країні не будуть проводити до завершення війни з РФ. Про це можна буде говорити лише після припинення дії воєнного стану.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *