Шмигаль про повернення українців з-за кордону: про адмінзаходи не йдеться

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зробив заяву щодо зусиль для повернення українців з-за кордону. Він наголосив, що вдаватися для цього до адміністративних заходів наша держава не збирається. 

Натомість наших громадян треба стимулювати повертатися на батьківщину. Про це Шмигаль заявив у вівторок, 5 березня, виступаючи на засіданні уряду. 

«П’ятий пункт – це повернення українців з-за кордону. Йдеться не про адміністративні заходи, а виключно про стимули. Більше безпеки, більше умов для життя, більше можливостей самореалізації», – сказав він. 

Для того, аби створити такі умови в Україні, в які людям захочеться повертатися з-за кордону, зараз працюють програми всередині країни. Зокрема, це програми єВідновлення, єОселя, гранти і доступні кредити для старту власного бізнесу.

«Ми продовжуємо швидке відновлення. Сьогодні виділяємо з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії 9,3 млрд грн для Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської та Чернігівської областей. На ці кошти будуть відремонтовані житлові будинки, школи, лікарні, об’єкти критичної інфраструктури», – додав Шмигаль. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *