Що треба ЗСУ, щоб переламати хід війни: The Telegraph назвала ключові види зброї

Змінити хід війни в Україні на користь ЗСУ може одна особа – спікер Палати представників США Майк Джонсон. Так вважає видання The Telegraph, яке перерахувало ключові види військової допомоги, що вкрай потрібна українським захисникам.

Газета підкреслює, що коли Джонсон у Палаті представників винесе на голосування законопроєкт з допомогою для Україні, його буде ухвалено, «бо це саме те, що вимагають американські виборці». Так, допомога від США буде розблокована «вже незабаром».

Пентагон повинен сконцентрувати свою допомогу Україні передусім на снарядах, бронетехніці та системах ППО Patriot. Видання вважає, що останні успіхи загарбників в Україні відбулись лише через припинення військової допомоги від США. Саме тому пріоритети у поставках повинні спочатку перекрити прогалини, що з’явились у допомозі.

Снаряди

Що треба ЗСУ, щоб переламати хід війни: The Telegraph назвала ключові види зброї

«В одні з найтемніших лютневих днів війни, коли два російські угруповання оточили українську фортецю – східне місто Авдіївка – російські гармати стріляли в п’ять разів більше, ніж українські. Росія руйнувала українську оборону, не боячись вогню у відповідь», – пише The Telegraph. Видання пояснює: США припинили постачати снаряди – і, як результат, українці втратили Авдіївку.

По-перше, США будують нову фабрику снарядів у Техасі – на доповнення до наявної фабрики в Пенсільванії. По-друге, ЄС також обіцяє Україні снаряди. «У поєднанні термінові поставки снарядів зі США та ЄС нададуть Україні тривалу артилерійську перевагу – вперше у цій війні», – вважає видання.

ППО

Що треба ЗСУ, щоб переламати хід війни: The Telegraph назвала ключові види зброї

Друга найбільша потреба України – це батареї протиповітряної оборони Patriot і відповідні ракети для них. «Коли українські захисники знищили 13 російських винищувачів та бомбардувальників за 13 днів минулого місяця, вочевидь, більшість було збито саме з Patriot. Але Україна має лише три батареї», – пише The Telegraph.

Видання припускає, що дві батареї захищають Київ та Одесу, а третя «рухається по лінії фронту, щоб збивати російські літаки». Подвоєння або навіть потроєння українських Patriot цілком можливо, вважає видання. Зрозуміло, що ППО не лише захистить українські міста, але й «поверне контроль над лінією фронту в повітрі».

Бронетехніка

Що треба ЗСУ, щоб переламати хід війни: The Telegraph назвала ключові види зброї

Поповнивши українську артилерію снарядами та протиповітряну оборону системами ППО, США повинні «врятувати одну з найкращих бригад української армії – 47-му механізовану бригаду». Саме вона є основним оператором американської бронетехніки, танків «Абрамс» і бойових машин «Бредлі». І саме вона зупинила зимовий наступ Росії на Донбасі «і мінімізували територіальні втрати України».

Але в Україні було лише 30 «Абрамсів» і близько 200 «Бредлі», коли республіканці припинили допомогу. Чотири танки були знищені, ще частина пошкоджена. «У 47-ї бригади закінчується техніка, хоча армія США має на зберіганні тисячі старіших «Абрамсів» та «Бредлі». Їм знадобиться капітальний ремонт перед тим, як йти на війну в Україні. Але мільярда доларів більш ніж вистачить, щоб оплатити роботу, а також пришвидшену доставку», – вважає видання.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *