Як зміняться субсидії в Україні в 2024 році: стало відомо про нововведення

В Україні нормативи опалення на зиму 2024 року зростуть приблизно в 4 рази. Нормативи для надання субсидії становитимуть 2,33 тонни на вугілля та 7,41 тонна на дрова.

Про це йдеться в рішенні Кабінету міністрів. Розмір субсидії на купівлю палива розраховується в індивідуальному порядку для кожної сім’ї залежно від її доходів. Для визначення розміру субсидії на побутове паливо цього року не потрібно окремо звертатися до Пенсійного фонду.

Якщо сім’ї вже призначено субсидію на купівлю пічного палива, нові виплати перерахують автоматично. Але одержувачам знадобиться дати згоду Пенсійному фонду на передачу даних міжнародним партнерам.

До 1 липня 2024 року буде подано звіт про результати експериментального проєкту щодо надання додаткової допомоги громадянам для придбання твердого пічного палива. Крім того, буде запропоновано зміни до законодавства, що регулює виплати субсидій та пільг у цьому напрямі.

У січні 2024 року у громадян України збережеться можливість отримання державної допомоги у вигляді субсидій для оплати житлово-комунальних послуг. Водночас, на опалювальний сезон уряд відчутно збільшив обсяг грошової компенсації на придбання дров та вугілля.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *