Як правильно обрати тепле взуття на зиму: п’ять деталей, на які варто звернути увагу

При виборі взуття важливо відштовхуватися не лише від зовнішніх складових. Експерт розповів, як обрати модне, але якісне взуття на зиму, щоб не нашкодити своєму здоров’ю.

Як правильно обрати взуття на зиму?

Підошва. А точніше її товщина. Висота підошви не повинна бути нижче одного сантиметра, а сама вона в ідеалі не повинна бути рівною. На щастя, зараз у тренді чоботи на потовщеній та тракторній підошві. Найкраще якщо підошва буде виконана з поліуретану, гуми та полівінілхлориду.

Як правильно обрати тепле взуття на зиму: п'ять деталей, на які варто звернути увагуЯк правильно обрати тепле взуття на зиму: п'ять деталей, на які варто звернути увагу

Основний матеріал. На холодну пору року немає нічого кращого за шкіряне або замшеве взуття (особливо враховуючи, що замшеві коричневі черевики знаходяться на піку популярності), проте на сьогоднішній час бренди навчилися робити дуже якісний шкірозамінник, який не боїться холодів. Щоб шкіряне та замшеве взуття довше «прожило» після контакту зі снігом або водою, його потрібно обробляти спеціальними водовідштовхуючими засобами.

Як правильно обрати тепле взуття на зиму: п'ять деталей, на які варто звернути увагуЯк правильно обрати тепле взуття на зиму: п'ять деталей, на які варто звернути увагу

Утеплювач. У холодних регіонах краще купувати взуття з натуральним утеплювачем у середині, наприклад, вовною. Штучне хутро абсолютно не гріє. Відрізнити матеріал можна на зовнішній вигляд – штучна шерсть має глянсовий блиск, натуральна – ні. Звертайте увагу, щоб натуральна шерсть була не тільки там, де ви можете побачити її, але і в зоні пальців.

Як правильно обрати тепле взуття на зиму: п'ять деталей, на які варто звернути увагу

Правильний розмір. Найчастіше основною помилкою при покупці зимового взуття є неправильно підібраний розмір. В ідеалі, черевики мають бути на піврозміру більше, щоб можна було одягнути товсту шкарпетку. Також важливо враховувати, що натуральне хутро під час експлуатації збивається, а натуральна шкіра та замша має властивість розтягуватися.

Як правильно обрати тепле взуття на зиму: п'ять деталей, на які варто звернути увагу

Нюанси. Зимове взуття повинне в ідеалі бути не тільки клеєним, а й прошитим. Важливо звертати увагу на шви, фурнітуру, якість блискавки, шнурків та всіх деталей. Не зайвим буде мати в гардеробі дві пари зимових чобіт різного фасону — це дозволить створювати більше образів, але також дозволить міняти взуття, якщо воно промокло.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *