Історія «зникнення» 16-річної Ліди варта голлівудського сценарію: «погрози зі сторін батьків, бандитів та поліції»

Love story львівських підлітків, за якими ганялася поліція двох областей після втечі з дому через конфлікт з рідними, які виступають різко проти їхніх стосунків, виявилася історією про домашнє насильство, про погрози, булінг, навіть корупцію.

Так, закохані молоді люди скаржаться, що справа далеко не тільки в забороні батьків бути разом.

Подробицями своїх пригод молоді люди поділилися зі Styler, пояснивши, чому насправді зважилися на втечу.

Наприкінці січня поліція Львівської області повідомила про пошуки 16-річної Лідії Костів з маленького містечка Радехів у Червоноградському районі, та її бойфренда, 21-річного Романа Литвина. Говорилося також, що молодь змінювала зовнішність з метою конспірації… Пару знайшли тільки через десять днів в Одесі, після чого юну леді відправили додому.

При цьому хлопець Лідії всерйоз переживає за свою дівчину і наголошує, що їй там загрожує небезпека. Та й самого Романа на малій батьківщині в Радехові загрожують зробити інвалідом, якщо стане робити спроби продовжити спілкування з коханою і зважиться її «визволити» від гніту і домашньої тиранії.

Молода людина розповідає, що в родині його дівчини неодноразово було сімейне насильство — як фізичне, так і психологічне — і пара переїхала до Львова, де він працював і жив з Лідією на орендованій квартирі, і молоді люди будували плани на життя разом, мріяли про весілля. Але ситуація змінилася.

Історія "зникнення" 16-річної Ліди варта голлівудського сценарію: "погрози зі сторін батьків, бандитів та поліції"Історія "зникнення" 16-річної Ліди варта голлівудського сценарію: "погрози зі сторін батьків, бандитів та поліції"

Лідія Костів та її хлопець Роман Литвин жили у Львові в орендованій квартирі (фото: instagram.com/dvustoronnie)

«Після численних загроз нашій безпеці з боку батьків, бандитів найнятих батьками і місцевої поліції ми вирішили переїхати в місто Одеса, щоб отримати тут правовий захист», — пояснив Роман початок їх «мандрів».

Коли пара дізналася, що батьки Лідії подали їх у розшук, то відразу звернулися до Головного управління поліції в Одесі.

«Нас опитали, і запропонували вирішення даної проблеми шляхом передачі піклування в притулок», — говорить Литвин.

У той момент Лідія перебувала в дитячій лікарні на обстеженнях цілий день, переночувала там, і з ранку приїхали співробітники поліції. Але не на службовому авто. І, звертає увагу Роман, насильно затягли дівчину в салон транспорту.

Сам хлопець в цей час знімав те, що відбувається, на телефон, чим викликав невдоволення правоохоронців, які вимагали припинити зйомку.

Відео: поліцейські змушують Лідію сісти в авто, причому не службове

«Дівчина говорила, що їй загрожує небезпека у Львівській області, і що вона боїться своїх батьків. Говорила, що хоче написати заяву на батьків, але її ніхто не слухав, і силою запхали в автомобіль і повезли у Львівську область», — розповів нам Роман.

Хлопець переконаний, що така поведінка представників органів правопорядку була порушенням конституційних прав Лідії, говорить про погрози з боку поліцейських, і зазначає, що батьки дівчини мають зв’язки з «копами».

Історія "зникнення" 16-річної Ліди варта голлівудського сценарію: "погрози зі сторін батьків, бандитів та поліції"

21-річний Роман Литвин розповідає про погрози, з якими стикається і він, і його дівчина (фото: instagram.com/dvustoronnie)

«Батьки говорили, що прикують в гаражі і не будуть нікуди випускати, поліція не реагує, тому що туди занесли гроші», — заявляє Литвин.

Також хлопець надав скріни з листуванням у чатах, де йому місцеві погрожують розправою.

Історія "зникнення" 16-річної Ліди варта голлівудського сценарію: "погрози зі сторін батьків, бандитів та поліції"Історія "зникнення" 16-річної Ліди варта голлівудського сценарію: "погрози зі сторін батьків, бандитів та поліції"Історія "зникнення" 16-річної Ліди варта голлівудського сценарію: "погрози зі сторін батьків, бандитів та поліції"Історія "зникнення" 16-річної Ліди варта голлівудського сценарію: "погрози зі сторін батьків, бандитів та поліції"

Роман тепер отримує погрози (фото: скріншот листування)

Коли дівчину практично силоміць повернули в Радехів, вона відразу хотіла написати заяву на батьків, але «поліція сказала, що немає нікого, хто може прийняти заяву, що всі відповідальні за це особи напилися», розповідає Роман.

Лідія зараз навчається в 10 класі в школі, де її мати працює вчителькою. Після історії з втечею вона перевела дочку на домашнє навчання, щоб краще за нею стежити.

Історія "зникнення" 16-річної Ліди варта голлівудського сценарію: "погрози зі сторін батьків, бандитів та поліції"

16-річна Лідія Костів — десятикласниця (фото: instagram.com/kostivka_)

«Я б хотів одружитися з нею, але це потрібно звертатися до суду за місцем проживання дівчини, а там мене просто поламають, і інвалідом не хочеться бути», — скаржиться Роман, і додає, що місцева поліція в Радехові «проплачена», і «буде робити все, щоб батьки залишилися без покарання».

Також Литвин розповів, що раніше батьки Лідії забирали у неї телефон, щоб вона не змогла зв’язатися з правоохоронцями.

Історія "зникнення" 16-річної Ліди варта голлівудського сценарію: "погрози зі сторін батьків, бандитів та поліції"

Лідія Костів у Радивилові (фото: instagram.com/kostivka_)

«Вона зверталася про написання заяви, але їй пригрозила поліція Радехова, що якщо вона буде робити зайві рухи, то мені припишуть неіснуючі статті», — каже хлопець.

Він не вірить, що в рідному місті, де всі один одного знають (населення близько 9 тисяч) і до пари нібито упереджене ставлення, він з дівчиною зможуть сподіватися на допомогу від місцевих правоохоронців.

«Що робити, якщо дівчину залякують і моє звернення не матиме ніякої ваги, якщо справу передадуть в радехівську поліцію, її залякають погрозами і змусять підписати, що з нею все добре?.. І це не казки, хоча хотілося б так…» — нарікає Роман.

Історія "зникнення" 16-річної Ліди варта голлівудського сценарію: "погрози зі сторін батьків, бандитів та поліції"

Солодкий презент з «іменним» малюнком від Лідії для Романа в його 21-й день народження (фото: instagram.com/dvustoronnie)

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *