«Білий Барс» завдяки дублям Ружнікова і Благого в Броварах обіграв «Крижаних Вовків»

У протистоянні «хижаків» переможцем вийшли білоцерківці

Сьогодні, 21 лютого, в Броварах відбувся третій поєдинок 36-го туру регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч між «Крижаними Вовками» і «Білим Барсом».

Перший період пройшов під диктовку «Білого Барса». Підопічні Буценка контролювали гру і створили більше моментів біля воріт «Крижаних Вовків». Така активність дозволила білоцерківцям закинути дві шайби — Благий і Ружніков засмутили господарів.

Кияни в другій 20-хвилинці помітно додали, а Лучніков закинутою шайбою повернув «Вовків» в боротьбу. Однак в кінці періоду «Барси» почекали свій момент і втекли в контратаку — Грабовецький віддав передачу на Бородая, який відправив шайбу в порожній кут воріт.

У заключному періоді підопічні Архипенка вдруге в матчі скоротили рахунок, але на це підопічні Буценка відповіли ще трьома шайбами ​​- Бабинець, Ружніков і Благий запалили на табло остаточні — 6:2.

«Крижані Вовки» — «Білий Барс» 2:6 (0:2, 1:1, 1:3)

Шайби: 0:1 Благий (Даниленко), 12:50; 0:2 Ружніков (Бородай, Грабовецький), 17:32; 1:2 Лучніков (Неверов, Сибілевіч), 30:36; 1:3 Бородай (Грабовецький), 39:44; 2:3 Шейн Хеффернан (Павлов, Анкудінов), 41:13; 2:4 Бабинець (Даниленко, Грицюк), 47:50; 2:5 Ружніков (Бородай, Грабовецький), 51:49; 2:6 Благий (Бабинець), 58:08.

«Крижані Вовки»: Стельмах (Макаренко); Дорофєєв — Жигалов, Макаров — Павлов, Лучніков — Карпов; Хеффернан — Сурін — Панков, Хеффернан — Орлов — Анкудінов, Сибілевіч — Андрющенко — Маландін, Черемнов — Неверов — Булах.

Головний тренер — Ігор Архипенко.

«Білий Барс»: Кучер (Полгороднік); Гребеник (А) — Грицюк, Ядловський (А) — Сушков, Кравець — Логач, Собко — Будько; Благий (К) — Даниленко — Бабинець, Грабовецький — Ружніков — Бородай, Брага — Качан — Пойманов, Койда — Лєсников.