Нагороди броварчан на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 2006 року народження та молодше

З 3 по 5 червня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2006 року народження та молодше.
Збірна Київської області гідно виступила та виборола нові нагороди всеукраїнської першості та посіла переможне перше командне місце. В її складі і представники Броварів, які повернулися додому із нагородами:

чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків, Івано-Франківськ. фото

Першу сходинку п’єдесталу пошани зайняли вихованці Броварського спортивного фахового коледжу. Єгор Лось у восьмиборстві набрав переможні 4435 очок. А Вероніка Пєнзарєва стала чемпioнкою в стрибках у довжину – 5.50 м. Андрій Шимчук — переможець з бiгу на 800 м -2.06 с. Юлiя Власенко стала першою у метаннi cписа — 38.40 м. Григорій Дудніченко здобув срібло в стрибках з жердиною.