23—25 червня в Броварах відбудеться Міжнародний дитячий турнір для юнаків 2009—2010 років народження — «Brovariya 7Fields Cup»

Великий дитячий футбол повертається в Бровари — в червні відбудеться міжнародний турнір «Brovariya 7Fields Cup».

Найбільш продуктивна дитячо-юнацька футбольна академія Броварів — ФК «Броварія» — повертається до організації масштабних турнірів в рідному місті!

Разом із найсучаснішою на Броварщині «Еко-школою 7Fields», яка заснована на демократичних принципах шкіл Європи, де вчителі і діти — партнери і одна команда, де вірять в талант кожного, — буде проведено в Броварах міжнародний футбольний турнір для дитячих команд, складених з юних гравців 2009 — 2010 року народження.

ФК «Броварія» — єдина дитячо-юнацька футбольна академія Броварів, яка стабільно займається організацією та проведенням дитячих турнірів в нашому місті.

Максим Кутаков: «Brovary Cup — це лише початок» | Футбольний клуб Броварія

Стартувала Академія братів Андрія, Дмитра та Максима Кутакових з турніру «Brovary Cup 2018», присвяченого святу Дня міста Бровари.

В 2019 році були проведені одразу три турніри: «Brovariya Cup», присвячений другій річниці роботи академії ФК «Броварія», благодійний Кубок Володимира Лозинського (знаменитого у минулому футболіста київського Динамо) та «Brovary Cup 2019», який став традиційним турніром до свята Дня міста Бровари — одного з найбільш потужних спортивних центрів України.

Турнір Brovariya Cup 2019. День перший: 5 квітня | Футбольний клуб Броварія

Атмосферу чудового міста Бровари відчули численні гості, які брали участь в турнірах ФК «Броварія», — з Білорусі та різних куточків України: Хмельницької, Рівненської, Чернігівської, Сумської, Київської областей і Києва

У квітні 2020 року планувався великий міжнародний турнір з 16 учасниками (а за цим турніром — ще декілька), але на заваді стала всесвітня пандемія. Лише зараз життя поступово повертається до більш звичного ритму.

І сьогодні ФК «Броварія» разом із чудовою «Еко-школою 7Fields», розташованою в Семиполках, із задоволенням повідомляє, що 23—25 червня 2021 року в Броварах відбудеться довгоочікуваний новий міжнародний дитячий турнір для юнаків 2009—2010 років народження — «Brovariya 7Fields Cup». Місце проведення — штучний газон нового стадіону в міському парку відпочинку Перемога.

Перелік категорій команд, яким надано пільги на користування футбольним  полем КП МФК «Бровари» | Трибуна - Бровари (Новини )

Чергове яскраве свято дитячого футболу, яким, поза всяким сумнівом, стане «Brovariya 7Fields Cup», принесе велику кількість позитивних емоцій як для учасників, які отримають свої нагороди за результати виступів, так і для їх батьків. А для жителів Броварів «Brovariya 7Fields  Сир» стане найкращою рекламою активного спортивного способу життя!

Немає опису світлини.

7Fields | Первая эко-школа в Украине | Лендинг сайт для частной школы -  YouTube

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *