3 дивовижних переваги ранкової зарядки. Як отримати заряд енергії на весь день

Як тільки ви почнете здоровим способом прокидатися рано вранці, щоб зайнятися спортом, ви зможете по достоїнству оцінити спокійну тишу дня і свою першу ідеальну чашку кави. Це, імовірно, чарівний час дня, коли ви можете мати момент для себе.

Ранкова йога
Ранкова йога

1. Якщо ви працюєте вранці, ви можете стати більш продуктивним

Вставати і займатися спортом до того, як більша частина світу прокинеться, – це велике почуття, яке може бути дуже мотивуючим. Після цього ви будете почувати себе таким ясним і спокійним, і будете налаштовані на більш успішний день. Крім того, дослідження показують, що ранкове тренування може поліпшити вашу увагу і прийняття рішень, допомагаючи вам бути більш зосередженим і продуктивним.

2. Ранкове тренування означає більше часу для сім’ї після роботи

У той час як здоров’я є головним пріоритетом, а час тренування – обов’язковим, сім’я, швидше за все, для вас все таки важливіше. Тому, якщо ви робите зарядку зранку, то ввечері ви можете йти прямо додому, замість того щоб чекати черги на переповнену бігову доріжку.

Ранкова зарядка
Ранкова зарядка

3. Ранкове тренування може поліпшити ваше розумову увагу

Що ви робите після тренування? Прийняли душ, з’їли здоровий сніданок і приступили до роботи, вірно? Ідеальний час для початку вашої концентрації і навичок пам’яті. Вправи (в цілому), як було показано, підтримують здоров’я мозку,а ранкова зарядка також може підвищити продуктивність праці. Як? Досліди показули, що зарядка в першій половині дня в порівнянні з вечірнім часом допомагає отримати більш міцний сон, тобто значно більше часу, який ви проводите в фазі глибокого сну і менше випадків пробудження протягом всієї ночі. У свою чергу отримання міцного сну дозволяє вам бути більш уважним і зосередженим.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *