У США обстріляли школярів на зупинці, багато поранених

У Сполучених Штатах Америки було зафіксовано чергову стрілянину, внаслідок чого було поранено відразу 8 підлітків.

Про це повідомляє  Associated Press .

За даними місцевої поліції, вогонь відкрили троє невідомих чоловіків, які вийшли з автомобіля у Філадельфії. Вони вистрілили понад 30 разів, після чого спробували втекти.

Від дій зловмисників постраждали 8 старшокласників, які чекали на автобусну зупинку транспорту. Мова про підлітків віком від 15 до 17 років.

У  NBC  додали, що один із постраждалих перебуває у важкому стані, адже у нього одразу 9 вогнепальних поранень. Решта – 6 хлопців та 1 дівчина, перебувають у стабільному стані.

До речі, приблизно в цей же час було обстріляно ще два автобуси поблизу, проте інформації про постраждалих на момент публікації матеріалу не було.

У Associated Press також додали, що це вже не перший випадок останнім часом. За тиждень у Філадельфії сталося ще три стрілянини.

Одна з них – 3 березня, після сварки в автобусі було застрелено 27-річного чоловіка. Наступного дня від вогнепального поранення загинув підліток, якому було 17 років. 5 березня від дій зловмисників загинув 37-річний чоловік. Тоді стрілянину також було зафіксовано в автобусі.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *