Генеральний прокурор України Костін ініціював службове розслідування щодо свого заступника Вербицького

Щодо заступника генерального прокурора України Дмитра Вербицького ініційовано службове розслідування. Відповідний наказ підписав його начальник, генеральний прокурор країни Андрій Костін.

Так Костін відреагував на журналістське розслідування щодо свого заступника. Він також уточнив, що крім службового розслідування в ОГПУ, яке «вже триває», свої слідчі дії щодо Вербицького проводять НАЗК і НАБУ.

Костін уже обговорив зі своїм заступником цю ситуацію.

«Вербицький виклав мені свої аргументи й пояснення. Він веде низку резонансних проваджень, фігуранти яких дуже зацікавлені у його відстороненні або звільненні«, – розповів генпрокурор.

Відсторонити свого заступника від виконання обов’язків на етапі службового розслідування Костін не може, бо (за його словами) «закон не передбачає такої можливості».

«У своєму листі на адресу голови Верховної Ради я звернув увагу на ці обставини, запропонувавши відкласти обговорення цієї ситуації до отримання результатів службового розслідування. Лише тоді можна буде ухвалювати якісь рішення», – зауважив очільник ОГПУ.

Як повідомляв OBOZ.UA, слідчі органи зацікавилися Вербицьким після журналістського розслідування проєкту «Схеми». Проєкт розповідав, що високопосадовець живе в таунхаусі в котеджному містечку «Коник» у Києві, який придбав його племінник у шість разів дешевше за ринкову вартість.

Також у посадовця є певні взаємини із дівчиною, яка у 2024 році стала власницею нового Porsche та триповерхового котеджу в тому ж «Конику», загальна вартість яких – щонайменше 52 мільйони гривень. Водночас державі українка відзвітувала, що за останнє десятиліття її прибуток – трохи більший ніж 360 тисяч гривень.

 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *