У Сенаті США не підтримали винесення законопроєкту про допомогу Україні на голосування

Сенат США 6 грудня не виноситиме на розгляд запит главі Штатів Джо Байдена про спільний пакет допомоги Україні, Ізраїлю і Тайваню на $106 млрд. Він не набрав достатньої кількості голосів для початку роботи над його розглядом.

Про це повідомило видання The Guardian. Для початку роботи над законопроєктом потрібно було 60 голосів.

Під час процедурного голосування «за» розгляд проєкту закону віддали 49 голосів, а «проти» – 51.

Як відомо, демократи й республіканці не можуть знайти компромісу щодо питання безпеки південного кордону США з Мексикою, що також є частиною пакета законопроєктів.

Республіканська партія вимагає більш жорсткої політики щодо мігрантів. Серед вимог – заходи, які б посилювали безпеку американського кордону, щоб перешкодити незаконній міграції, а також — заходи щодо мігрантів, які не подаються на надання притулку.

20 жовтня, президент США Джо Байден зробив запит до Конгресу на $106 млрд для допомоги Україні та Ізраїлю. З них – $61,3 млрд мають спрямувати для допомоги ЗСУ.

Цей пакет також включає $14 млрд Ізраїлю, витрати приблизно $14 млрд на імміграційні пріоритети й $10 млрд – на гуманітарну допомогу.

Раніше Байден зажадав від республіканців ухвалити закон про виділення грошей на допомогу Україні. Президент США закликав вчинити правильно, підтримати народ України та виступити проти тиранії Путіна.

Також він назвав «абсолютною помилкою» та «божевіллям» перспективу відмови Штатів від допомоги Україні. На думку глави держави, такий крок суперечить інтересам США, тому, запевнив Байден, його адміністрація продовжить домагатися виділення коштів, яке зараз блокується на рівні Конгресу США.

А держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Штати мають продовжувати підтримувати Україну, щоб Росія зазнала поразки у війні. Припинення такої підтримки означає дозволити російському диктатору Путіну діяти безкарно, що зі свого боку відкриє скриньку Пандори агресії по всьому світу.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *