У четвер, 11 червня, російські військові завдали удару по місту Конотоп Сумської області. Ціллю окупантів стало залізничне депо.
Внаслідок цинічної атаки ворога загинула одна людина, ще четверо – постраждали. Про це повідомив глава «Укрзалізниці» (УЗ) Олександр Перцовський.

Що відомо про атаку РФ
Інформацію про російський удар Перцовський оприлюднив на власній сторінці у Facebook після 10:00.
«Маємо жорсткий ворожий удар по Конотопу – по залізничному депо. «Шахеди», попередньо реактивні, близько до кордону – й від попередження не всі встигли перейти в укриття», – зазначив він.
Відомо, що через влучання БПЛА є загибли та поранені, яких госпіталізували до медичного закладу.
«Болюча втрата – одна наша колега загинула під час цього удару. Четверо колег отримали травми, з ними поруч в лікарні перебувають наші люди, надається вся необхідна допомога», – йдеться у повідомленні.
Це вже не перша подібна атака російської армії на залізничні об’єкти, тож за словами глави УЗ, «збереження руху в прифронтових громадах сьогодні має надзвичайну ціну».
