Auchan закриває магазини в українських містах: що відомо

Auchan Україна переходить до режиму онлайн в містах Запоріжжя та Кривий Ріг та закриє магазини у зв’язку із закінченням договору оренди 3 березня.

Про це повідомляє РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на пресслужбу магазину.

Що відомо про закриття магазинів

Рішення про закриття гіпермаркетів в цих містах вже анонсувалося на початку 2022 року.

Однак внаслідок подій в Україні Auchan Україна та Arricano вирішили продовжити оренду, забезпечуючи мешканцям доступ до необхідних товарів. Зазначимо, що Auchan Україна продовжувала функціонувати та забезпечувати продовольчу безпеку в цих регіонах під час війни.

8 січня внаслідок обстрілу в Кривому Розі постраждали ТРК Сонячна Галерея та частина приміщення, де знаходився гіпермаркет Auchan. Тому у зв’язку з небезпекою мережа оголошує про закриття цих магазинів.

У зв’язку з закінченням договору оренди Auchan Україна закриє магазини в Запоріжжі та Кривому Розі 3 березня 2024 року, пропонуючи співробітникам робочі місця у містах, де Auchan залишиться присутнім в Україні.

«Магазини Auchan Україна в Запоріжжі та Кривому Розі закриються, але онлайн ми відкриті завжди. Продовжуємо працювати як інтернет-магазин. Наша ціль — продовжувати соціальну місію і дбати про людей, супроводжувати у релокації своїх співробітників, створювати нові робочі місця та підтримувати продовольчу безпеку країни через захист купівельної спроможності. Ми маємо чіткі плани розвитку на наступні роки», — заявила Марта Труш, CEO Auchan Україна.

Чи вийшов «Ашан» з Росії?

Попри заяви французької мережі про припинення бізнесу в Росії, все ж таки магазини продовжують працювати в країні-агресорі. Про це свідчать дані сайту Leave Russia.

«Французький рітейлер Auchan зареєстрував в Росії нову торгову марку, що у вільному перекладі означає «Рідний, і все тут». З упевненістю можна припустити, що вони розширять виробництво під власним брендом у Росії, якщо не ребрендують свою російську мережу взагалі», — сказано у повідомленні.

До слова, Ашан в Росії працює автономно, без інвестицій з боку материнської компанії.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *