CNN: глава ЦРУ таємно провів зустріч із Зеленським

Директор Центрального розвідувального управління США (ЦРУ) Вільям Бернс минулого тижня таємно зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським. Також він провів переговори з українською розвідкою. Про це повідомляє CNN.

Як уточнює телекомпанія, поїздка була спланована заздалегідь, а не викликана якими-небудь новими екстреними обставинами.

Від своїх джерел видання дізналося, що минулої середи 12 січня глава ЦРУ перебував з візитом в Україні

Під час минулих зустрічей обговорювалася ймовірність російського вторгнення в Україну. CNN не наводить будь-яких інших подробиць.

Телеканал нагадує, що директор ЦРУ служив ключовим посередником між США, Росією та Україною протягом останніх кількох місяців, коли РФ стягувала свої сили до українського кордону.

Україну в понеділок також відвідала група американських сенаторів, що представляють як Демократичну, так і Республіканську партії.

Як заявив Зеленський, під виглядом захисту «російських громадян» Москва може вторгнутися в Україну.

Натомість американські сенатори висловили одностайну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, наголосили на повному та беззаперечному праві нашої держави самостійно визначати шляхи забезпечення власної безпеки.

Як стало відомо, США підготували 18 сценаріїв дій на випадок «російського вторгнення» в Україну, заявила заступник американського держсекретаря Вікторія Нуланд.

Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *