Google почне видаляти акаунти, якими не користувалися понад два роки: стало відомо подробиці

Американська компанія Google, що володіє Alphabet, почне видаляти неактивні облікові записи, які не використовували протягом двох років. Ця зміна зачепить облікові записи та пов’язані з ними дані у таких сервісах, як Gmail, Документи, Диск, Календар, а також YouTube та Google Photos.

Про це повідомляє видання Reuters. Перед видаленням користувач отримає попереджувальне повідомлення.

Відповідно до оголошення компанії, якщо обліковий запис Google не використовували та не відвідували протягом двох років або більше, він може бути видалений разом зі зв’язаними даними в Google Workspace.

Ця зміна політики стосуватиметься акаунтів і даних у таких сервісах, як Gmail, Документи, Диск, Зустрічі та Календар, а також YouTube та Google Photos. У результаті неактивні акаунти й пов’язані з ними дані буде видалено із серверів компанії з метою оптимізації зберігання та забезпечення безпеки даних.

«Відсьогодні неактивні акаунти, які перебувають під загрозою видалення, будуть отримувати від Google попереджувальні повідомлення на основну та резервну електронну адресу облікового запису», – йдеться в повідомленні.

Важливо, що зміни стосуються лише особистих облікових записів Google, а не облікових записів організацій, таких як компанії або університети. Google пояснює, що такі заходи вживаються для забезпечення безпеки даних та запобігання можливим загрозам, включно з можливими зломами.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *