Instagram додав нові корисні функції, схожі на Telegram

У соціальній мережі Instagram з’явилися корисні функції, які зроблять користування соцмережею зручнішим та практичнішим.

Про це повідомляється у  блозі  компанії.

Можливість редагування повідомлень

Тепер користувачі Instagram мають можливість редагувати надіслані повідомлення протягом 15 хвилин після їх надсилання, що стане в нагоді для корекції помилок або додавання додаткової інформації. Для редагування достатньо торкнутися надісланого повідомлення та вибрати відповідну опцію.

Закріплення чатів

У розділі «Основні» можна закріпити до трьох чатів для швидкого доступу. Це можна зробити, провівши по чату вліво або утримавши його, а потім вибравши функцію закріплення.

Налаштування повідомлень про прочитання

Користувачі тепер можуть налаштувати повідомлення про читання повідомлень як для окремих чатів, так і для всіх одночасно через налаштування облікового запису.

Персоналізація чату за допомогою стікерів та тем

Instagram розширив можливості для персоналізації чатів, надавши користувачам можливість зберігати улюблені стікери та змінювати теми чатів, включаючи нові варіанти такі як «Любов», «Леденець», «Аватар: Останній маг повітря» та багато інших.

Ці оновлення відкривають нові можливості для індивідуалізації спілкування та підвищення його ефективності у додатку Instagram, роблячи взаємодію більш зручною та адаптивною до потреб користувачів.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *