Microsoft дозволила видалити цю функцію у Windows, яка багатьох дратує

Упродовж кількох років Microsoft активно позиціонувала свій хмарний сервіс OneDrive як стандартне рішення для користувачів Windows. Ця стратегія часто викликала негативні відгуки з боку користувачів, які висловлювали невдоволення через його нав’язливість та відсутність вибору. Проте останнім часом компанія Microsoft, здається, змінює свій підхід.

Про це пише РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на сайт служби підтримки Microsoft.

Чому Microsoft змінила позицію

Раніше Microsoft активно намагалася умовити користувачів використовувати OneDrive як основне хмарне сховище, часто вдаючись до наполегливих методів. Однак зараз компанія фактично рекомендує просто відключити клієнт OneDrive тим, хто більше не зацікавлений у його використанні.

Ця зміна підходу Microsoft, здається, викликана невдоволенням користувачів, що збільшується, примусовим використанням OneDrive. Крім того, нові регулятивні норми, такі як Закон про цифрові ринки (DMA) у Європейському Союзі, накладають додаткові зобов’язання на великі технологічні компанії.

За інструкціями Microsoft, після вимкнення OneDrive користувачі все ще можуть отримати доступ до своїх файлів через веб-інтерфейс OneDrive.com. Також можна не тільки відключити програму, але й повністю видалити її з Windows 10 і 11, а також з мобільних пристроїв під керуванням Android або iOS.

Однак в інструкціях є деякі протиріччя. Спочатку говориться, що OneDrive «вбудований» у Windows і не може бути повністю видалений, але потім пояснюється, що його все ж таки можна безпечно видалити без втрати даних. Для цього достатньо зайти в налаштування встановлених додатків і вибрати «Видалити» навпроти OneDrive.

Можливо, ці зміни у політиці Microsoft пов’язані зі спробою компанії заздалегідь відповідати вимогам DMA до ЄС. Наприклад, нещодавно європейським користувачам Windows 11 стала доступна можливість видалення таких «системних» додатків, як Bing та браузер Edge, що раніше вважалося неможливим.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *