Patriot, IRIS-T і Gepard: Німеччина готує другий зимовий пакет допомоги для України на €1 млрд

Німеччина готує до передачі Україні другий зимовий пакет військової допомоги. Він посилить нашу протиповітряну оборону та можливості українських військових давати відсіч ворогу на полі бою. 

Про це повідомили на офіційній сторінці Міністерство оборони ФРН в соцмережі X, раніше відомій як Twitter. До цього пакета вартістю близько 1 мільярда євро увійдуть ЗРК PatriotIRIS-T та три зенітні самохідні артилерійські установки Gepard.

Вони дозволять ефективніше захищати нашу критичну інфраструктуру від ракетних і дронових атак країни-агресора РФ. 

Крім того, найближчими тижнями в Україну прибудуть ще 10 бойових танків Leopard1 A5, 15 захищених транспортних машин і близько 20 захищених санітарних машин. 

«Німеччина продовжуватиме підтримувати Україну тим, що їй найбільше потрібно – ППО, боєприпасами та танками. Цим новим «зимовим пакетом» ми ще більше підвищуємо оперативну готовність Збройних сил України в найближчі місяці», – заявив німецький міністр оборони Борис Пісторіус. 

Patriot, IRIS-T і Gepard: Німеччина готує другий зимовий пакет допомоги для України на €1 млрд

Він зазначив, що Німеччина також посилить українських спецпризначенців завдяки комплексному пакету підтримки, до якого увійдуть транспортні засоби, зброя та спорядження загальною вартістю понад 20 мільйонів євро.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Іспанія вирішила передати Україні 6 пускових установок до зенітних ракетних комплексів Hawk. Водночас Німеччина працює над забезпеченням України додатковою системою Patriot на зимові місяці.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *