Байден збере лідерів Конгресу, щоб поквапити їх щодо допомоги Україні: подробиці

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден у середу, 17 січня, планує провести зустріч із членами обох палат Конгресу. Захід відбудеться в Білому домі, на ньому американський лідер обговорить із конгресменами важливість ухвалення його запиту про фінансування включно з допомогою Україні на 60 мільярдів доларів. 

Про це під час брифінгу у вівторок, 16 січня, повідомила речниця Білого дому Карін Жан-П’єр. На зустрічі з Байденом будуть присутні не лише лідери Палати представників і Сенату, а й інші політики. 

«Завтра президент Байден прийме в Білому домі лідерів Конгресу – як Сенату, так і Палати представників, а також лідерів ключових комітетів і високопоставлених членів, щоб обговорити критичну важливість (ухвалення – Ред.) його запиту з додатковим фінансуванням потреб національної безпеки», – сказала Жан-П’єр.

За її словами, в адміністрації Байдена вважають, що двопартійні переговори щодо додаткового запиту «рухаються в правильному напрямку». Наразі тривають обговорення щодо міграційної реформи, яка стала передумовою для розблокування республіканцями подальшої допомоги Україні. 

Речниця Білого дому підкреслила, що ці питання мають бути вирішені якомога скоріше, та закликала Конгрес «діяти швидше».

Раніше Джо Байден вкотре закликав Конгрес схвалити додаткове фінансування, яке передбачає понад 60 мільярдів доларів для допомоги Україні.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *