Без тата залишилася донька: у Ніжині попрощалися з 37-річним захисником Маріуполя

На Чернігівщині попрощалися з воїном Миколою Гомоляко, що загинув, захищаючи Маріуполь. З російськими окупантами уродженець цього захопленого нині російськими загарбниками міста воював ще з 2014 року.

Свій останній бій Микола Гомоляко прийняв наприкінці березня 2022 року, його особу вдалося ідентифікувати за результатами ДНК-експертизи через понад два роки після загибелі. Про Героя розповіли Ніжинська міська рада та «Суспільне».

Без тата залишилася донька: у Ніжині попрощалися з 37-річним захисником Маріуполя

Народився молодший сержант Микола Гомоляко 3 січня 1985 року у Маріуполі. З цим містом було пов’язано практично усе життя чоловіка, там же зрештою воно й обірвалося.

Після закінчення школи, упродовж 2004-2005-го, Микола Гомоляко відслужив строкову службу у нині окупованій Євпаторії. Далі ж – повернувся до Маріуполя, де влаштувався на роботу на металургійний комбінат.

А з 2014 року, коли Росія розпочала збройну агресію проти України, Микола став на захист рідної землі. У 2014 році він був мобілізований, далі ж – підписав контракт з ЗСУ, з 2016 року був учасником АТО і отримав за службу не одну нагороду.

В одному з боїв отримав також контузію. А у 2019 році Микола Гомоляко брав участь у навчаннях «Sea Breeze-2019» у складі морської піхоти.

І при цьому встигав ще й навчатися: з 2016 по 2020-ий заочно навчався у Харківському юридичному університеті, отримавши диплом юриста-правознавця.

До останнього подиху Микола Гомоляко захищав рідний Маріуполь. Загинув чоловік 25 березня 2022 року, виконуючи бойове завдання.

Поховати ж його змогли лише через два роки, після ідентифікації особи за допомогою ДНК-експертизи. Упродовж всього цього часу у Ніжині, що на Чернігівщині, на воїна чекали батько та донька Мирослава 2015 року народження.

26 квітня Героя поховали на Мигалівському кладовищі, де спочивають його рідні

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *