Великодимерська громада відновить аварійні житлові будинки

Великодимерська селищна рада замовила проведення аварійно-відновлювальних робіт у селищі Велика Димерка. За роботи в чотирьох будинках громада заплатить приватній броварській компанії ТОВ «Інтерметалпласт» 255,1 тис. гривень. 

Про це  дізналася із оголошень в системі публічних закупівель Prozorro.

Зокрема, 26 грудня виконавчий комітет Великодимерської селищної ради Броварського району уклав чотири договори про закупівлю без використання електронної системи закупівель щодо проведення аварійно-відновлювальних робіт у селищі Велика Димерка.

Зокрема, перший договір стосувався житлового будинку по вул. Першотравнева, 26 в смт Велика Димерка. На цей поточний ремонт із місцевого бюджету планують витратити 53,8 тис. гривень. 

Другий договір вже за 101,6 тис. гривень був укладений для проведення робіт в житловому будинку по вул. Зоряна, 4. Ще два договори стосуються відновлення будинків по вул. Бобрицька, 54-А – за 41,3 тис. гривень та по вул. Вокзальна, 19 – за 58,2 тис. гривень. 

Переможцем всіх тендерів, умови яких підрядник має встигнути виконати до 31 грудня, стала приватна броварська компанія ТОВ «Інтерметалпласт».

Згідно із даними на YouControl, основна діяльність компанії – це холодне штампування та гнуття, крім того – виробництво будівельних виробів із пластмас та інших готових металевих виробів. Загалом ТОВ існує з 2005 року та належить із статутним капіталом у розмірі 9,1 млн гривень Світлані та Анатолію Артюхам. Їм же та цій компанії належить ще одне ТОВ – «Докавто Бровари», яка якраз і займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. А ще – ТОВ «Київспецрезерв”, що спеціалізується на виробництві дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів.

Згідно з інформацією Clarity-project, у результаті участі в публічних закупівлях компанія загалом підписала 423 договори на суму 53,7 млн гривень. Із них – 35 млн гривень були зароблені компанію під час проведення будівельних робіт в Києві та Київській області. І найбільшим замовником поки що є Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та ДВНЗ «Національна академія внутрішніх справ». 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *