Водія таксі жорстоко побили через прохання надягти маску: «Відвезеш на халяву у Бровари»

У Києві молодики накинулися на водія таксі після того, як він попросив їх надіти захисні маски згідно з карантинною вимогою. У результаті чоловіка жорстоко побили.

У центрі столиці, на Майдані, троє хлопців викликали таксі Uber. Коли водій, 26-річний Роман, попросив пасажирів надіти маски, один з них взявся його душити. Після того, як таксист вискочив на вулицю, його почали бити.

Після жорстокого побиття, погрожуючи розправою, хлопці змусили таксиста відвезти їх безкоштовно в Бровари. «Відвезеш на халяву у Бровари», — заявили йому. Чоловік вирішив не пручатися і не ускладнювати ситуацію, в яку потрапив. Роман також говорить, що інші водії проїжджали повз і бачили, як його б’ють, проте ніхто жодним чином не зреагував.

 
Водія таксі побили після зауваження про маски, Телеграм
Водія таксі побили після зауваження про маски, Телеграм

Після того, як водій таксі Роман відвіз хлопців у зазначене місце, він швидко повернувся до Києва і зв’язався з поліцією. Співробітники правоохоронних органів, за словами водія таксі, пообіцяли приїхати у лікарню і взяти у нього свідчення ввечері.Водночас у компанії Uber пообіцяли надати інформацію про пасажирів за запитом поліції. Зазначається, що у самого Романа після жорстокого побиття діагностовано струс мозку і перелом верхньої щелепи. Йому може знадобитися операція на обличчі.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *