«Відпустки, лікування і підготовка»: Павлюк показав, як проходить відновлення боєздатності військових частин

Після того як підрозділи Сил оборони України виводять з району виконання бойових завдань, починається відновлення боєздатності військових частин. Перший етап – відпустки та лікування наших воїнів, а також профілактичні заходи для підтримання їхнього здоров’я.

Про це розповів командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Павлюк. Після цього на військовослужбовців чекає підготовка у навчальних центрах.

Йдеться як про базову підготовку для новоприбулих, так і про фахову, яка потрібна військовим для виконання майбутніх завдань.

«Після проведення злагодження відновлені підрозділи повернуться на передову, щоб дати бій ворогу з новою силою», – зазначив Павлюк.

У ролику показали побут однієї з бригад Сухопутних військ, яку вивели на відновлення. Бійці набираються сил у доволі комфортних теплих палатках, вони забезпечені свіжою їжею, яку готують на польовій кухні. На першому етапі відновлення з ними працюють військові психологи, також для воїнів облаштували спортивний майданчик для тренувань.

"Відпустки, лікування і підготовка": Павлюк показав, як проходить відновлення боєздатності військових частин. Відео
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *