В Ірпені боксери провели спільне тренування в залі вбитого під час окупації тренера Олексія Джунківського

В Ірпені в залі імені Олексія Джунківського, дитячого тренера з боксу, якого росіяни вбили в березні 2022 року в тій же самій залі, де він перебував під час окупації Ірпеня, та допомагав всім людям, які потребували на допомогу.

Камера навіть зафіксувала Олексія Джунківського в той момент, коли він під обстрілами допомагав людям переходити переправу під зруйнованим мостом в Ірпені.

Зала була практично зруйнована, і мала жахливий вигляд після деокупації Ірпеня.

До відновлення зали та будинку долучилися друзі Олексія, його вихованці, а також чемпіон світу з боксу Олександр Усик, олімпійський чемпіон з вільної боротьби Ельбрус Тедеєв, боєць тайського боксу Андрій Співак, місцева влада Ірпеню та військові.

Його учень – боксер та призер турнірів Олександр Хуторнюк почав після відновлення зали тренувати молодь.

Так в залі 4 листопада пройшло відкрите тренування боксерів з різних клубів, до зали імені Олексія Джунківського завітали боксери з клубу «Світ Боксу» з міста Бровари, боксерський клуб «Патріот» з Бучі, клубу «Legion» з Ірпеню. Всі отримали задоволення від тренування. Клуб запрошує всіх бажаючих до тренувань, бо країні потрібна здорова та патріотична молодь.

Олексій Джунківський сам був патріотом країни, виховував до війни патріотів. До редакції ASPI news потрапило відео, де Олексій Джунківський вітає українців зі своїми маленькими вихованцями з Днем Єдності України

© 2019 Інформаційне агентство ASPI
https://aspi.com.ua/

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *