«Економіка союзників у 25 разів потужніша за російську»: Кемерон закликав збільшити допомогу Україні

Економіка союзників України в 25 разів перевищує російську. Цю різницю слід зробити ще більш відчутною, оскільки зараз партнери недостатньо роблять для Києва.

З відповідною заявою виступив міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон на Мюнхенській безпековій конференції 17 лютого. Зокрема, він закликав союзників України «зробити більше», щоб допомогти Україні перемогти Росію та разом «перевершити» режим президента РФ Володимира Путіна.

За словами Кемерона, Велика Британія є абсолютним лідером у наданні підтримки Україні – вона перша, «хто надав так багато різних систем озброєнь та нові гарантії безпеки Україні».

«Тепер так вчинили й інші. Але найголовніше… подивіться, що мають союзники України. Якщо скласти наші економіки, ми перевершимо Росію у співвідношенні 25 до одного. Ми маємо можливість надати цю дипломатичну, військову, економічну та моральну підтримку. Нам просто потрібно врахувати цю різницю», – сказав він.

Глава британського МЗС також закликав США схвалити пакет допомоги Україні:

«Чи достатньо ми робимо зараз? Ні, я хочу, щоб ми робили більше. Я знаю, що Велика Британія робить все, що може. Європейський Союз проголосував за надання масової підтримки Україні. Тепер нам потрібно, щобКонгрес США зробив те саме. Якщо всі ці три речі співпадуть, я думаю, це матиме велике значення і продемонструє Путіну, що він не може нас перечекати. Він не переможе, перевіряючи наше терпіння».

Крім того, Кемерон прокоментував останні події на поля бою в Україні, зокрема вихід українських військ із Авдіївки.

«Звичайно, все, що відбувається в Україні мають вирішувати українські Збройні сили. Але я вказав би вам на Чорне море, де ще один російський корабель був потоплений у результаті неймовірно хоробрих дій України. Російський флот був відтіснений назад через Чорне море. Україна знову експортує. Її економіка знову зростає. І це надзвичайно важлива новина», – заявив глава МЗС Великої Британії.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *