Зіпсував бюлетень для голосування: що робити (інструкція)

Друга спроба проголосувати буде останньою

На місцевих виборах 25 жовтня в Україні випадково зіпсований бюлетень можна буде обміняти на новий. Однак уточнюється, що поміняти бланк можна буде тільки 1 раз. Третьої спроби проголосувати у вас не буде. Як обміняти зіпсований бюлетень на новий – розповіли у Центральній виборчій комісії.

«Випадково зіпсували бюлетень? У вас буде спроба №2. Достатньо написати заяву на ім’я члена виборчої комісії (який видавав бюлетень) та обміняти зіпсований бюлетень на новий», – роз’яснили у ЦВК.

І зазначили, що третьої спроби не буде.

«Тому просимо постаратися заповнити з першого разу», – написано в повідомленні Центрвиборчкому.

Також уточнюється, що заповнювати бюлетень необхідно в кабіні для таємного голосування. Заборонено присутність сторонніх людей, а також відео — та фотофіксація бюлетеня будь-яким способом.

Також зазначається, що проголосувати можна буде з 8:00 до 20:00, проте двері місцевих пунктів для проведення виборів закриються вже в 19:55 за київським часом.

Зіпсував бюлетень для голосування: що робити (інструкція)

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський ініціював проведення всеукраїнського опитування громадської думки в день місцевих виборів 25 жовтня. Крім голосування за кандидатів у місцеві ради виборцям запропонують відповісти на 5 питань.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *