Кличко зробив важливу заяву про маршрутки: це атавізм

Віталій Кличко розповів, яким має бути транспорт у столиці, включаючи маршрутки.

Про це мер повідав програмі «Україна сьогодні» на телеканалі » Україна 24.

Маршрутки-це атавізм

«Сучасний громадський транспорт, комфортний, з низькою підлогою, безшумний, з кондиціонуванням, відеоспостереженням, він повинен відповідати всім вимогам», — зазначив градоначальник.

За словами Кличка, маршрутки повинні піти в минуле.

«Маршрутки-це атавізм минулого, вони виконують частину своїх функцій, але вони повинні відповідати сучасним вимогам перевезень пасажирів. Ми зробили новий конкурс минулого року з ключовими вимогами, якщо перевізники дотримуються європейських правил — будь ласка, заходьте і надавайте сервіс», — сказав він.

Парковки в Києві

«Що стосується парковок, ми зараз залучаємо приватних інвесторів. Цього року розпочнеться реконструкція Європейської площі, і під нею буде парковка на більш ніж 1000 машин, це дуже важливо. Робимо Сучасні паркінги. До речі, минулого року ми відкрили в Києві кілька паркінгів, які користуються досить великим попитом. Кілька великих паркінгів ми плануємо відкрити в цьому році», — повідомив мер.

Кличко згоден з тим, що проблема транспорту в столиці велика, парковок на все авто просто не вистачає.

«Ми бачимо, що проблема транспорту в Києві велика. У Києві зареєстровано 1 млн 200 тисяч авто. Вулиці, які були розплановані багато років тому, не відповідають кількості авто, які на них знаходяться», — резюмував мер.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *