Найпопулярніша послуга в Україні: глава Мінцифри розповів про нові функції в «Дії»

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів про нові корисні функції в додатку «Дія», що вже стали доступні, та які незабаром запрацюють.

Про це чиновник висловився в ефірі «Сніданок з 1+1«.

Серед важливих нововведень, що стали працювати, він назвав, зокрема, оповіщення про кредитні історії, про судові справи, відображення автоцивілки, спрощена генерація «Дія.Підпису».

А незабаром буде можливість зміни місця реєстрації через додаток або портал «Дія».

Глава Мінцифри зазначив, що довідка про отримання бустерної дози вакцини від коронавірусу буде показуватися в «Дії» до кінця січня.

Крім того, з 24 січня з’явиться можливість витрачати «ковідну тисячу» на покупку ліків в аптеках. Федоров звернув увагу, що мова йде про аптеки, які «цифровізовані», щоб там був термінал для проведення оплати.

Оскільки зараз функціонал в «Дії» зростає, міністр рекомендує для їх запуску і роботи оновлювати додаток (не видаляти на смартфоні та завантажувати заново, а оновлювати через Google Play Маркеті або App Store)

Висловлюючись про функцію оповіщення про кредитні історії, Федоров назвав її «надважливою послугою для безпеки даних, тому що у нас філософія — захищати персональні дані українців».

«І коли людина отримує кредит, обов’язковий крок — це перевірити кредитну історію. І тепер є можливість, коли ви її перевіряєте, вам у «Дію» приходить повідомлення, що такий-то банк перевіряє вашу кредитну історію… Таким чином, якщо шахраї зламали вашу сім-карту, або ви втратили телефон, або інша проблема, то ви отримуєте оповіщення і можете зв’язатися з банком, заблокувати цю транзакцію», — пояснив він.

Крім того, міністр розповів про підготовку до запуску послуги зміни місця реєстрації через «Дію» — зараз тестування проходить на фінальному етапі.

«Це найпопулярніша послуга в Україні. Ми цього «монстра» два роки лупцювали. Нарешті скоро можна буде змінити місце реєстрації і через додаток, і через портал у кілька кліків», — зазначив Федоров.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *