На Великдень в Україні закриють усі церкви: віруючих просять дотримуватись обмежувальних заходів

На всій території України напередодні святкування Великодня закриють усі церкви та храми. Населення країни доведеться дотримуватися обмежувальних заходів у період воєнного стану.

На Великдень в Україні закриють усі церкви: віруючих просять дотримуватись обмежувальних заходів - today.ua
 

Віруючим в Україні нагадали про те, що у воєнний час у країні діє комендантська година. Це означає, що відвідати нічну службу у церкві на Великдень не вдасться. Двері всіх храмів у країні будуть зачинені для відвідувачів до ранку.

У неділю, 24 квітня, рано-вранці (після закінчення комендантської години) люди зможуть прийти до церкви, піднести молитви та освятити вміст великодніх кошиків. Освячення паски, як і раніше, дозволено проводити у храмах та на прилеглій до храмів території з урахуванням комендантської години у тому чи іншому регіоні.На Великдень в Україні закриють усі церкви: віруючих просять дотримуватись обмежувальних заходівНічні богослужіння, які традиційно відбуваються у храмах у ніч із суботи на неділю, то до них пропонують віруючим приєднатися у режимі онлайн. Транслюватимуть богослужіння українські телеканали.

«Запрошуємо віруючих приєднатися дистанційно з молитвою до Великодніх служб завдяки трансляціям на телебаченні та онлайн», – повідомили у Міністерстві культури та Державній службі з етнополітики та свободи совісті.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *