На Філіппінах відомого журналіста вбили у прямому ефірі: що відомо

На Філіппінах (острівна країна у Південно-Східній Азії) 57-річного радіоведучого Хуана Джумалона, який був відомий як діджей Джонні Вокер, застрелили під час прямого ефіру. Інцидент стався у неділю, 5 листопада, у провінції Західний Місаміс.

Про це повідомляє The Independent. Вбитий ведучий працював на філіппінській радіостанції Gold FM 94.7.

Старший офіцер поліції Пол Гігайома з муніципальної поліцейської дільниці Каламби розповів, що двоє озброєних чоловіків прийшли до будівлі радіостанції близько 5:35 ранку, коли Джумалон вів свою програму.

«Вочевидь, вони знали дорогу, тому що відчинили залізні ворота й увірвалися всередину радіостанції», – сказав правоохоронець.

На Філіппінах відомого журналіста вбили у прямому ефірі: що відомо

Поліцейське розслідування показало, що один із озброєних чоловіків попросив дозволу увійти в приміщення радіостанції, щоб оголосити «щось важливе». Після цього один із нападників дістав пістолет, зайшов до студії та один раз вистрілив у Джумалона.

На Філіппінах відомого журналіста вбили у прямому ефірі: що відомо

Після цього один із чоловіків зірвав із шиї загиблого підвіску, а потім зі своїм поплічником втік із місця злочину. Пораненого ведучого відвезли до лікарні його рідні, проте медики змогли лише констатувати його смерть.

Фердинанд Маркос-молодший, президент Філіппін, засудив вбивство та наказав провести розслідування. На подію також відреагували у Національній спілці журналістів Філіппін. Вони назвали цей напад «нахабним вбивством».

«Напад заслуговує ще більшого осуду, оскільки він стався у власному будинку Джумалона, який також слугував радіостанцією», – сказано в повідомленні.

Джумалон став 199 журналістом, убитим на Філіппінах з 1986 року, і четвертим за часів правління Маркоса.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *