ООН виплатить українцям допомогу 2200 гривень: які документи знадобляться для її отримання

Українці, які постраждали від війни, мають право на допомогу 2200 гривень, яку виплачує Агентство ООН у справах біженців. Гроші отримають лише ті громадяни, які раніше не отримували такої допомоги від Організації Об’єднаних Націй.

Право на таку виплату мають не лише переселенці, а й ті українці, які не залишали своїх домівок, проте виносять на своїх плечах усі тягарі війни.

Таким чином, окрім переселенців, таку допомогу можуть отримати ще й жителі дев’яти областей: Дніпропетровської, Полтавської, Сумської, Одеської, Чернігівської, Запорізької, Харківської, Черкаської та Кіровоградської.

При розгляді заявок надаватимуть пріоритет сім’ям з дітьми, а також сім’ям, в яких є інвалід, або одиноким людям, які мають інвалідність. Словом, насамперед допомагатимуть тим, кому зараз найважче.

Як подати заявку на отримання допомоги 2200 гривень від ООН

Заявку можна подати до будь-якого з регіональних центрів цієї благодійної організації. Адреси регіональних центрів можна дізнатися за таким посиланням: https://help.unhcr.org/ukraine/uk/multi-purpose-cash-assistance-programme-for-idps/

ООН виплатить українцям допомогу 2200 гривень: які документи знадобляться для її отримання

Крім того, адресу центру можна дізнатися за телефоном: 0800307711.

Щоб подати заявку, знадобляться такі документи:

  • паспорт,
  • ІПН,
  • номер банківської карти,
  • свідоцтво про народження дитини (якщо є дитина),
  • документ про інвалідність (за наявності).

В організації також наголошують, що її фахівці, які спілкуються з отримувачем допомоги, ніколи не намагаються вивідати у нього жодних банківських секретів. Зокрема, ніколи не питають СVV банківської картки. Тому громадян закликають уникати сумнівних ділків, які видають себе за членів благодійних організацій та намагаються вивідати банківські реквізити.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *