Ощадбанк із квітня припинив виплату пенсій своїм клієнтам: кому гроші на картку більше не прийдуть

Державний Ощадбанк із квітня перестав виплачувати пенсії деяким своїм клієнтам. Йдеться про внутрішніх переселенців, у яких минув термін дії карток. Банк попередив їх щодо припинення виплат.

Ощадбанк із квітня припинив виплату пенсій своїм клієнтам: кому гроші на картку більше не прийдуть - today.ua
 

Клієнти Ощдабанку, які не встигли обміняти карти на нові, скаржаться, що банк залишив їх без грошей у такий скрутний час. Зокрема, власник простроченої картки Андрій Гатауллін опублікував скаргу на порталі minfin.

«Раніше була опублікована інформація від Ощадбанку про те, що з 1 квітня 2022 року АТ «Державний ощадний банк України» припиняє надавати можливість використовувати платіжні картки внутрішньо переміщених осіб, які обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок», термін дії яких скінчився під час карантину (тобто до 31 березня 2021 року). Пенсійні кошти будуть накопичуватися до проходження ідентифікації», — ділиться клієнт.

При цьому чоловік скаржиться, що багато пенсіонерів, які проживають на тимчасово окупованій території, нині виявилися фактично відрізаними від України. Таким чином, вони не можуть вибратися туди, де працюють відділення Ощадбанку, щоб оформити нову картку і надалі отримувати пенсію.

«Як у цій ситуації, проходити процедуру отримання нової картки для пенсіонерів, що проживають на території Донецької та Луганської області??? Адже зараз ведуться бойові дії і так само 2 області залишилися без стільникового покриття МТС. Можливості виїхати як фізично, так і фактично немає, і так само немає можливості отримати смс або зателефонувати на гарячу лінію банку», — скаржиться чоловік.

Ощадбанк із квітня припинив виплату пенсій своїм клієнтам: кому гроші на картку більше не прийдутьЗвичайно, ситуація для мешканців окупованих територій дуже ускладнилася з війною. Вони втратили зв’язок із «великою землею» і справді не можуть вирішити багатьох своїх проблем. Проте, як зазначено у відповіді Ощадбанку, ВПО (внутрішньо переміщені особи) мали два роки для того, щоб оновити прострочені карти Ощадбанку. Із цих двох років лише на один, останній, місяць випали військові дії.

«Продовження ВПО здійснюється протягом двох років, щоб усі клієнти мали можливість забрати картку у відділенні. Під час останнього продовження карток було повідомлено, що картки не будуть продовжуватися. Отримати кошти або перезамовити картку можна в будь-якому відділенні», — відповів Ощадбанк.

Ощадбанк із квітня припинив виплату пенсій своїм клієнтам: кому гроші на картку більше не прийдутьСудячи з категоричної відповіді, ніхто більше термін дії карток для ВПО продовжувати не буде. А отже, їм або доведеться ризикувати, перетинаючи численні блокпости заради оформлення нової карти, або чекати на звільнення, щоби спокійно отримати нову карту у своєму місті.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *