ПФУ роз’яснив, кому призначається субсидія на комуналку та на кого розраховується

Пенсійний фонд України роз’яснив, кому призначається житлова субсидія та на кого вона розраховується.

Як передає «Хвиля», про це повідомила прес-служба ПФУ.

Так, право на отримання житлової субсидії мають мешканці домогосподарств, які мешкають у житлових приміщеннях (будинках) та не можуть самостійно платити за житлово-комунальні послуги.

При цьому за призначенням житлової субсидії може звернутися хтось із членів домогосподарства, зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), на яке оформляється житлова субсидія.

За призначенням житлової субсидії можуть звернутися особи:

не зареєстровані у житловому приміщенні (будинку), але фактично проживають у ньому, наприклад, на підставі договору найму (оренди) житла;

не зареєстровані у житловому приміщенні (будинку), але фактично проживають у ньому без укладеного договору найму (оренди) житла, якщо вони є внутрішньо переміщеними особами.

Якщо особа не зареєстрована в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ній проживає, склад домогосподарства декларується заявником при зверненні за призначенням житлової субсидії з додаванням до заяви відповідних документів, що підтверджують проживання за фактичною адресою домогосподарства.

У ПФУ також зазначили, що житлова субсидія розраховується на всіх членів домогосподарства та не може призначатися одночасно за зареєстрованим місцем проживання та за місцем його фактичного проживання.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *