Сирський готує аудит армії, бо в ЗСУ є військові, які досі не були на фронті – ЗМІ

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський «готує великий аудит» армії. Таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський розповів на зустрічі зі своєю фракцією «Слуга народу» 21 лютого.

Про це пишуть ЗМІ із посиланням на неназваного учасника зустрічі. Крім того, депутати провладної фракції отримали завдання від глави держави.

«Щодо мобілізації, то президент повідомив, що Сирський готує зараз великий аудит по людях, хто де перебуває, бо виявилося, що багато з тих, хто мав би бути на фронті, на ньому не був. От коли буде аудит — чіткіше зрозуміємо реальний стан справ, а ви, мовляв, поки працюйте з самим законом у Раді», – процитував нардеп слова президента.

Крім того, на зустрічі депутати обговорювали з главою держави фронт, економіку, допомогу партнерів, збереження єдності в суспільстві, а також завдання для парламенту за цими напрямками.

Як повідомляв OBOZ.UA, президент України Володимир Зеленський 21 лютого провів зустріч із фракцією партії «Слуга народу» у Верховній Раді. Серед іншого, голова держави розпорядився збільшити зарплату військовим до 200 тисяч грн на місяць.

Очільник фракції «слуг» Давид Арахамія уточнив, що на зустрічі з президентом «говорили про найголовніше для нашої Перемоги. Роботи багато. Але від початку повномасштабного вторгнення парламент показав свою здатність справлятися з найскладнішими завданнями. Будемо тримати цей темп до Перемоги.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *