“Сказали, що у дитини сині губи, її трусить”: у Кропивницькому мати забрала переохолоджену доньку з садка

Жінка витратила на лікування доньки 900 гривень.

Мешканка Кропивницького Оксана Деминтієнко лікує після переохолодження в дитсадку дворічну доньку. З посинілими губами та судомами напередодні вона забрала звідти дитину. 

Про це пише Суспільне.

Зі слів жінки, вчора температура у приміщенні була 15 градусів. 

«Мені зателефонували з садка і сказали, що у моєї дитини сині губи, її трусить. Я її забрала і повезла до лікарні. Лікарка сказала, що це від переохолодження. Сьогодні здали аналізи, бо підвищена температура тіла була і вчора, і сьогодні. В нашій групі 15 градусів вже тиждень. Я одягала дитині кожушок, черевики і теплі колготи», — каже Оксана.

На ліки витратили майже 900 гривень. 

«Лікарка сказала, що дитина так замерзла, що посиніли губи. З серцем у доньки все нормально, сьогодні у неї вже червоне горло», — додала вона.

Дитину оглядала лікарка кропивницької амбулаторії №6 Ірина Дуванова: «Дитина тремтіла, так як було холодно у дитсадку. У неї була температура 37.5, коли прийшла на прийом – вже 39. У неї були симптоми гострої респіраторної інфекції. Вона дуже часто ходила в туалет, це буває так, коли людина переохолоджується, від цього і розвивається вірусна інфекція».

Працівниця відділу управління Держпродспоживслужби в області Тамара Третяк каже: відповідальність за температурний режим у дитсадку несе власник.

«Відповідно до санітарного регламенту, температура в групових приміщеннях дошкільних закладів має бути від 19 до 23 градусів тепла. Опалення у дитсадку включили, в закладі проводяться роботи, батареї вже теплі», — запевнила Третяк.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *