Таксі у Києві збільшило тарифи

У новорічну ніч у Києві очікується значне подорожчання проїзду в таксі. За прогнозами, найдешевша поїздка коштуватиме 300 грн. Про це Новини.LIVE розповів голова Української таксомоторної асоціації Андрій Антонюк. За його словами, ціни на таксі в Києві в новорічну ніч злетять на 25-50%.

«Така практика у всьому світі: у новорічну ніч ціна зростає, у Європі точно на 50%. У Києві буде як завжди, залежно від балансу попиту та пропозиції. Таксисти можуть виїхати з цінами, вищими на 25%, а якщо замовників буде мало, то вони піднімуться ще на 25%», – сказав Антонюк.

Скільки коштуватиме проїзд
Очікується, що найдешевший проїзд містом коштуватиме щонайменше 300 грн. А поїздка з лівого берега в центр коштуватиме не менше, ніж 600 грн.

«За ці гроші можна поїхати поїздом або літаком у будь-який куточок України, або навіть в одну з європейських столиць. Багато авіакомпаній саме на свята надають для людей шалені знижки», – зазначає видання.

Знижок не буде
Антонюк стверджує: знижок у новорічну ніч на таксі не буде. А от після свята зниження вартості проїзду в таксі уможливиться.

«Знижок на свята не буде, так само як і в дні підвищеного попиту. Буде лише подорожчання цих послуг. Знижки будуть на таксі, коли Київ буде напівпорожнім після Нового року, тому що не буде кого возити», – підкреслив він.

У Києві анонсували подорожчання таксі на 66%
Київські таксисти анонсували підвищення тарифів на свої послуги. Передбачається, що вартість одного кілометра проїзду піднімається на 4 грн – із 6 до 10 грн для машин економкласу. Тож зростання тарифу становитиме 66%.

Подорожчання обумовлено необхідністю забезпечення водіям комфортного заробітку. Про це в ефірі телеканалу «Київ» заявив голова профспілки таксистів у Києві Валентин Голубєв.

При цьому він наголосив: іншою причиною майбутнього підвищення ціни є необхідність підтримання автомобілів у належному стані. А отже, забезпечення безпеки пасажирів.

За словами Голубєва, підвищенню цін на перевезення пасажирів у таксі передуватиме створення відповідного законопроєкту. Готуватиме його профспілка спільно з операторами таксі.

«Підвищення рівня комфорту в таксі почнеться тоді, коли ми сядемо за стіл переговорів із такими компаніями як Uber, Bolt, Uklon. І спільно напишемо нормальний законопроєкт», – зазначив голова профспілки таксистів у Києві.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *