Українцям порадили, де розжитися готівкою, якщо банкомати не працюють

Через постійні відключення електрики українці дедалі частіше стикаються з ситуацією, коли їм конче потрібні готівка, а банкомати не працюють. Проте нервувати не варто. Готівку можна зняти зі свого рахунку у касах банківських відділень. А якщо у вас немає поблизу банку, або «хвіст» із найближчого відділення тягнеться на вулицю, то гроші можна отримати на касі супермаркету, аптеки чи АЗС і не лише там.

Про те, яким чином і де можна зняти готівку, якщо банкомат не працює, розповіли у матеріалі rbc.ua.

Для того, щоби зняти готівку в касі супермаркету чи іншого закладу, потрібно зробити там покупку. Причому вартість покупки не має значення. Головне – факт, що ви розраховуватиметеся за цю покупку на касі. При цьому попередьте касира, що ви хочете зняти гроші зі своєї картки. Розрахувавшись за куплений товар, ви зможете зняти гроші. При цьому потрібно буде ввести PIN-код картки.

Готівку можна зняти на касі у таких торгових мережах:

  • «АТБ»;
  • «Varus»;
  • «Фора»;
  • «Сім23»;
  • «Сільпо»;
  • «Аврора»;
  • АЗК «ОККО»;
  • АЗС «WOG».

Українцям порадили, де розжитися готівкою, якщо банкомати не працюють

Також можна скористатися для зняття готівки послугами Укрпошти

У відділеннях Укрпошти можна переказати гроші з картки на Укрпошту і зняти там потрібну суму. Крім того, можна скористатися послугою «З картки додому». В цьому випадку замовлену суму вам доставить додому листоноша. Щоправда, така послуга займе деякий час – до двох робочих днів. І якщо готівка вам потрібна терміново, то такий спосіб — не для вас.

Можна отримати гроші через POS-термінали Укрпошти

Клієнти, у яких платіжні картки або інші технічні засоби підтримують технологію NFC, можуть отримати готівку у відділеннях Укрпошти через POS-термінали. За одну операцію через термінал можна зняти суму від 50 до 15 тисяч гривень. Але при цьому доведеться сплатити комісію, яка становить 2% від потрібної вам суми.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *