Укрзалізниця запустила модернізований потяг із особливими місцями (фото)

Укрзалізниця модернізувала дизель-поїзд ДР1А № 329, випущений у 1996 році. З 15 лютого він вийшов на маршрут Коростень — Житомир — Вінниця. Крім стандартних посадкових місць, потяг має 8 додаткових для людей з інвалідністю.

Про це пише РБК-Україна (проект Styler) із посиланням на публікацію Укрзалізниці у Facebook.

Як виглядає цей потяг

«Вперше за часів незалежності України модернізували на власних потужностях дизель-поїзд ДР1А № 329. Він курсуватиме на маршруті Коростень — Житомир — Вінниця», — йдеться у повідомленні.

В УЗ зазначають, що вже мають ґрунтовний досвід оновлення приміських електропоїздів, а от повну модернізацію дизель-поїзда з урахуванням усіх стандартів, у тому числі й інклюзивних вимог, компанія здійснила вперше.

Дизель-поїзд сформований у 4-вагонному складі, має 324 посадкові місця ІІІ класу та 8 додаткових місць для людей з інвалідністю.

«Головні вагони поїзда обладнані пандусами та місцями для людей на кріслах колісних, спеціальними санвузлами та кнопками виклику поїзної бригади. Серед інших зручних атрибутів — кріплення для перевезення велосипедів, стелажі та полиці для багажу, порти Type-C та USB для зарядки гаджетів, сповивальні столики у вбиральнях, маршрутні покажчики та інформаційні екрани», — кажуть в УЗ.

Укрзалізниця запустила модернізований потяг із особливими місцями (фото)Укрзалізниця запустила модернізований потяг із особливими місцями (фото)Укрзалізниця запустила модернізований потяг із особливими місцями (фото)Укрзалізниця запустила модернізований потяг із особливими місцями (фото)Потяг обладнали місцями для людей із особливими потребами (фото: Facebook/Укрзалізниця)

Зі станції Коростень регіональний поїзд №887/888 Коростень — Вінниця вирушатиме о 08:05, у Житомирі зупинятиметься о 09:33, прибуватиме на кінцеву зупинку об 11:53.

У зворотному напрямку цей поїзд вирушатиме зі станції Вінниця о 14:00, у Житомирі зупинятиметься о 16:13 та прибуватиме до Коростеня о 17:47. Окрім цього, поїзд робитиме зупинки на станціях Нова Борова, Горбаші, Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1.

Укрзалізниця запустила модернізований потяг із особливими місцями (фото)Укрзалізниця запустила модернізований потяг із особливими місцями (фото)Укрзалізниця запустила модернізований потяг із особливими місцями (фото)Потяг почав курсувати 15 лютого (фото: Facebook/Укрзалізниця)

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *