У Києві масово продають дешеві квартири: в яку пастку можуть потрапити покупці

У Києві та передмісті столиці забудовники збудували десятки незаконних багатоповерхівок. Ввести такі будинки в експлуатацію майже неможливо законно. При цьому житло в таких будинках може коштувати до двох разів менше, ніж квартири в багатоповерхівках без порушень.

Як говориться в матеріалі OBOZREVATEL, тепер сотні квартир у подібних будинках продаються за ціною, яка в рази нижча за ринкову. Наприклад, усього за 17,9 тис. доларів продають смарт-квартиру з ремонтом на вулиці Ракетній, 24. Будівлю побудовано кілька років тому, проте в оголошенні зазначається: «будинок поки що не введено в експлуатацію». Фактично легально отримати право власності на таку квартиру неможливо. За процедурою забудовник має ввести будинок в експлуатацію, отримати поштову адресу, а вже потім оформлювати право власності на інвесторів.

Крім того, мешканці будинку вимушені платити за електроенергію за комерційними тарифами (близько 6 грн за кВт*годину). Багатоповерхівку побудував славнозвісний Анатолій Войцеховський. Технічні умови для приєднання до постійної схеми підключення електроенергії він не виконав, майже в усіх його будинках є проблеми з оформленням землі (її фактично незаконно захопили).

У Крюківщині (передмістя Києва) двоповерхову квартиру в ЖК iHome продають усього за 40 тис. доларів. Ринкова вартість такого житла щонайменше вдвічі більша (площа квартири становить 83 кв. м). Проте вже більш ніж 6 років у цьому ЖК не можуть ввести в експлуатацію жоден із будинків, є проблема з водою, електроенергією, відсутній благоустрій. Офіційно це все ще будівництво, але власники квартир фактично самовільно без права власності заселяються в будинок та роблять ремонти.

В оголошенні немає жодної інформації про те, що будинок не здано в експлуатацію. Але зазначено, що квартира продається за переуступкою. Йдеться про те, що покупці продають право вимагати від забудовника квартиру. Продають навіть квартири в тих ЖК, будівництво яких заморожено. І знову ж таки, жодної інформації про це продавці не зазначають.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *