У мережі пишуть про нібито відставку Залужного. Що відомо?

У мережі пишуть про нібито відставку Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Серед тих, хто коментує таку інформацію — ЗМІ, журналісти та парламентарі.

Так, низка ЗМІ з посиланням на власні джерела пишуть, що Володимир Зеленський нібито підписав наказ про звільнення Залужного з посади Головнокомандувача Збройних сил України. А втім, наказ наразі не оприлюднено.

Ми звернулися по коментарі до Генштабу ЗСУ та Офісу президента. У Генштабі відмовилися «коментувати чутки».

На тлі цього у Міністерстві оборони заявили: «Шановні журналісти, одразу відповідаємо всім: ні, це неправда». Однак не уточнили, що саме неправда, адже паралельно з інформацією про відставку Залужного з’явилися заяви про призначення Головнокомандувачем нинішнього очільника Головного управління розвідки Кирила Буданова.

Згодом речник президента Володимира Зеленського Сергій Никифоров у коментарі hromadske заперечив інформацію про відставку Залужного.

Раніше вже неодноразово ширилися чутки про звільнення Залужного. Зокрема, у листопаді 2023 року народний депутат Володимир Ар’єв поширив неправдиву інформацію щодо нібито подання про відставку Головнокомандувача ЗСУ. Він посилався на «свої джерела», проте згодом сам спростував цей фейк.

У грудні міністр оборони Рустем Умєров заявив, що питання про звільнення Головнокомандувача ЗСУ наразі не стоїть.

Окрім того, у листопаді народна депутатка Мар’яна Безугла заявила, що Залужний має піти у відставку. Такі заяви викликали обурення, тому у Верховній Раді її запропонували звільнити з посади заступниці голови Комітету з нацбезпеки та оборони.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *